Zlecenia zrealizowane

Wykonywaliśmy usługi w zakresie transportu asfaltobetonu i kruszyw drogowych do budowy dróg i autostrad, np. autostrady A-2, węzła autostradowego w Strykowie oraz lotniska "Lublinek".

Pracowaliśmy przy przebudowie i modernizacji dróg krajowych i wojewódzkich. Współpracowaliśmy z wieloma firmami budowlanymi.

Do realizacji w/w usług wykorzystaliśmy własny tabor samochodów ciężarowych, marki MAN, TATRA, KAMAZ.

 

Realizowaliśmy usługi związane z przewozem maszyn i urządzeń budowlanych zestawem niskopodwoziowym, takich jak walce drogowe, równiarki i inny sprzęt.

Wykonaliśmy remonty dróg gruntowych, polegające na równaniu i profilowaniu terenu wraz z zagęszczeniem.

Prace te wykonaliśmy na terenie Gminy Aleksandrów, Gminy Rzgów, Nadleśnictwa Jedwabne oraz w Powiecie Międzyrzecz.

Wykorzystaliśmy tu własny sprzęt, tj. równiarki drogowe o mocy 100-135 KM oraz walec stalowy z płynną wibracją o wadze 17 ton.

 

Wykonaliśmy zlecenie równania terenu dla Gminy Rokietnica, za pomocą spycharki gąsienicowej oraz równiarki drogowej.

 

Zrealizowaliśmy umowy związane z zimowym utrzymaniem dróg i chodników.

Prace te wykonaliśmy dla Powiatu Zgierz, Pabianice, Łask, dla Gminy Aleksandrów, dla Zarządu Dróg Wojewódzkich i Krajowych oraz na zlecenie innych jednostek.

Do wykonania zleceń użyliśmy wielorakiego sprzętu odśnieżnego, jak ciągniki z pługami i piaskarkami, specjalistycznych samochodów ciężarowych - pługopiaskarek oraz koparko-ładowarki, koparki i równiarki.

 

Wynajmowaliśmy też posiadany sprzęt - spycharkę, koparko-ładowarkę z osprzętem, ciągnik z beczką asenizacyjną, równiarki oraz walec dla innych firm drogowo-budowlanych, tj. ERBEDIM, KRAL, BILFINGER BERGER.

>

Dane kontaktowe

TRANS-DRO-BUD

Sanie 25,
95-070 Aleksandrów Łódzki
tel. 0603-647-517
tel/fax 042 712-86-78
e-mail: biuro@trans-dro-bud.pl
e-mail: trans-dro-bud@gazeta.pl